Krosna

Wybór krosien
Krosna (blejtramy) to drewniane listewki, na które naciągamy płótno. Klienci ArtEden mogą wybrać dwa rodzaje krosien: standardowe (25x45 mm) i grube 3D (29x42 mm). Wybór zależy od Państwa preferencji estetycznych.

Od tego elementu konstrukcyjnego zależy trwałość obrazu i jego stabilność. Dlatego nasze krosna wykonane są z prawdziwego sosnowego drewna. Ponadto w przypadku większych konstrukcji są one opatrzone dodatkową drewnianą poprzeczką. Odróżnia nas to od wielu firm konkurencji i od ekonomicznych produkcji marketowych naciąganych niejednokrotnie na krosna wykonane ze sklejki.

Proszę pamiętać, że w przypadku druku na nośnikach innych niż płótno proszę zaznaczyć opcję "bez krosna".
Krosna (blejtramy) to drewniane listewki, na które naciągamy płótno. Klienci ArtEden mogą wybrać dwa rodzaje krosien: standardowe (25×45 mm) i grube 3D (29×42 mm). Wybór zależy od Państwa preferencji estetycznych. Od tego elementu konstrukcyjnego zależy trwałość obrazu i jego stabilność. Dlatego nasze krosna wykonane są z prawdziwego sosnowego drewna. Ponadto w przypadku większych konstrukcji są one opatrzone dodatkową drewnianą poprzeczką. Odróżnia nas to od wielu firm konkurencji i od ekonomicznych produkcji marketowych naciąganych niejednokrotnie na krosna wykonane ze sklejki. Proszę pamiętać, że w przypadku druku na nośnikach innych niż płótno proszę zaznaczyć opcję “bez krosna”.