Rama

Oprawa obrazów

Ponadto, zamawiając obraz na płótnie możecie zamówić u nas jego oprawę. Nasz aplet pokaże wam jak wygląda rama i jak wygląda wasz obraz w tej ramie. Do domu dostaniecie gotowy do powieszenia oprawiony obraz.
Wraz z ramą można wybrać i kupić passe-partout oraz przeszklenie obrazu. Opcje te dostępne są tylko w przypadku zamówienie obramowania produktu.

Oprawa obrazu wydłuża czas realizacji zlecenia o kilka dni roboczych. Konieczne jest również potwierdzenie dostępności listwy.

Przeszklenie obrazu (z wyłączeniem przeszklenia plexi) nie jest możliwe w przypadku wysyłki kurierskiej. Takie obrazy można odbierać tylko w siedzibie naszej firmy. .

Serwis Ramy.ArtEden.pl

Serwis Ramiarski

Nie możesz dobrać ramy. Więcej wzorów listw ramiarskich znajdą Państwo w serwisie ramiarskim. W serwisie https://ramy.arteden.pl znajdą Państwo zarówno małe ramki do zdjęć jak i szerokie ramy do luster i dużych obrazów. Listwy są posortowane według typu, szerokości, wysokości, koloru i wysokości felca. Wydzielono też kategorię blejtramówek do oprawy prac na krośnie. .