O nas

 
 

Profil działalności :

  • Wydruki wielkoformatowe giclée ne płótnie;
  • Oprawa i werniksowanie obrazów;
  • Wydruki na szkle, pleksi, dibondzie;
  • Reprodukcje na płótnie;
  • Foto-obrazy ;
  • Baza 10 milionów zdjęć Fotolia;
  • Szablony malarskie;
  • Fototapety;
  • Litery i grafika na folii.

Dane firmy :

ArtEden Lucyna Kaźmierska
Rumiankowa 5,
62-023 Dachowa k/Poznania
[email protected]
509 400 327
NIP: 7821086940

Bank: ING Bank Śląski
10 1050 1520 1000 0092 5742 7477

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8.00-16.00
Wizyty proszę uzgadniać telefonicznie

Dojazd :

O nas

Kilka słów o galerii ArtEden

To nowatorska galeria fotoobrazów, fototapet, plakatów, reprodukcji, wydruków na szkle, dibondzie, pleksi i forntach meblowych MDF.
Nasz sklep oferuje reprodukcje na płótnie sławnych malarzy od epoki renesansu do modernizmu. Znajdziesz tu przeszło cztery tysiące prac min. Rembrandta,Vermeera, Turnera, Moneta, Grisa czy Klimta.
W galerii polecamy również nowoczesne fotoobrazy z wielomilionowego banku zdjęć serwisu zdjęciowego Fotolia . W banku zdjęć znajdują się popularne motywy np. koni, kwiatów czy krajobrazy, miasta, mosty, abstrakcje i inne.
Możesz też wydrukować obraz na płótnie z własnego zdjęcia.

Konfigurator obrazów i ram

Do dyspozycji klienta oddajemy unikalny konfigurator obrazów, plakatów, foto-tapet. Użytkownik wybiera szablon, rozmiar obrazu, ustala jego pozycję i wybiera podstawowe efekty. Do wyboru są duże obrazy XXL, dyptyki, tryptyki czy poliptyki. Wybierając wielkoformatowe, duże wydruki na płótnie należy pamiętać o rozdzielczości zdjęć cyfrowych Duże obrazy na ścianę muszą posiadać zdjęcie cyfrowe wysokiej jakości. Konfigurator obrazów sam ocenia jakość wybranego zdjęcia poprzez system różnokolorowych chorągiewek.

Wszystkie wydrukowane prace możemy oprawić w konfiguratorze ram. Możesz tutaj wybrać ramy do obrazów , ramy do zdjęć i ramy do fotoobrazów. Oprawa obrazów jest wykonywana z najwyższą starannością. W bazie ram dostępnych jest przeszło 400 wzorów i ponad 100 kolorów passeportout. Konfigurator ram dobiera nie tylko ramy obrazowe i passeportout. Możesz dobrać również plecy i fronty.

Technologia

Wydruki na płótnie, plakaty na róznych papierach oraz fototapety – art obrazy na ścianę – realizujemy w technice Giclee na ploterze pigmentowym Epson Stylus Pro 9900. Wydruki wykonywane są z najwyższą starannością. Do nosników używamy profili ICC. Na indywidualne życzenie możemy też wykonać wydruki wielkoformatowe zgodnie z technologią Epson Digigraphie

Odbiorcy

Głównymi odbiorcami naszych produktów są duże aglomeracje miejskie takie jak : Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Wrocław.

ArtEden w serwisie opineo.pl.